Istnieje wiele popularnych systemów e-commerce, w zależności od potrzeb i preferencji użytkowników. Oto kilka najpopularniejszych:

  1. Shopify – platforma e-commerce, która umożliwia łatwe tworzenie sklepów internetowych bez konieczności posiadania umiejętności programistycznych. Jest to jeden z najpopularniejszych systemów e-commerce na świecie, oferujący wiele funkcji, takich jak integracje z płatnościami, analiza danych i wiele innych.
  2. Magento – to platforma e-commerce open-source, która umożliwia użytkownikom tworzenie sklepów internetowych o różnym stopniu skomplikowania. Jest to jedna z najbardziej elastycznych platform e-commerce, umożliwiająca dostosowanie sklepu do indywidualnych potrzeb.
  3. WooCommerce – jest to popularny system e-commerce oparty na WordPressie, który umożliwia tworzenie sklepów internetowych z wykorzystaniem WordPressa. Jest to jedno z najpopularniejszych rozwiązań e-commerce dla małych i średnich firm.
  4. BigCommerce – to platforma e-commerce, która umożliwia użytkownikom łatwe tworzenie sklepów internetowych. Oferuje wiele funkcji, takich jak integracje z płatnościami, automatyczna obsługa wysyłki i wiele innych.
  5. PrestaShop – to platforma e-commerce open-source, która umożliwia użytkownikom tworzenie sklepów internetowych o różnym stopniu skomplikowania. Jest to popularne rozwiązanie w Europie, oferujące wiele funkcji, takich jak integracje z płatnościami, zarządzanie produktami i wiele innych.
  6. OpenCart – to platforma e-commerce open-source, która umożliwia użytkownikom łatwe tworzenie sklepów internetowych. Oferuje wiele funkcji, takich jak integracje z płatnościami, analiza danych i wiele innych.
  7. Squarespace – to platforma do tworzenia stron internetowych, która oferuje również funkcjonalność e-commerce. Jest to popularne rozwiązanie dla małych i średnich firm, które potrzebują łatwego sposobu na sprzedaż swoich produktów online.

To tylko kilka z wielu popularnych systemów e-commerce, a wybór zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika.

Myślisz o założeniu biznesu? Szukasz miejsca gdzie będziesz mógł się rozwijać? Polecamy wam skorzystać z usług jednego z zaprzyjaźnionych wirtualnych biur!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *